Рейтинг користувача:  / 0
PLG_VOTE_POORPLG_VOTE_BEST

Стрітення

линеечка розовые цветы

У народній уяві Стрітення – це свято зустрічі Зими з Літом. Зима колись вважалася старою бабою в полатаному кожушку, приношених шкарбанах та дірявій хустині, поточеній мишами. А Літо — гарною, рум’яною дівчиною.

Ось як першокласники зустрічали ЛІТО!

Завершення проекту та підведення підсумків роботи всіх груп відбулося на святі «Чари осені».

Конкурс "Найкращий козачок"

украшение для интернет странички

У 2 класі відбувся конкурс "Найкращий козачок ", в якому наші хлопчики продемонстрували свої таланти:

• силу;
  • розум;
  • власну творчість;
  • влучність.

Наприкінці конкурсів журі за підрахунками балів визначили переможця. Найкращим козачком став Зінчук Артем. Переможця відзначили медаллю, а всі учасники отримали заохочувальні призи.

Дні Сталої Енергії

Gif картинки открытки

Учні 1 класу разом із батьками  взяли активну участь у творчому конкурсі «Мій ЕКОдім», у виготовленні виробів «Друге життя побутових відходів».

Міс Осінь

Розовые цветы

Для творчих та активних дівчаток було проведено конкурс "Міс Осінь". У ньому виявили бажання взяти участь 5 учениць. Вони розповідали про себе цікаві історії, рекламувати костюми, представляли свої таланти та відповідали на запитання інтелектуального раунду.

Переможцем конкурсу"Міс Осінь- 2015" стала Нагавичко Данута.

Навчання через соціальну активність

Линеечка

Учні 2-го класу навчаються через соціальну активність. Остання має на меті закріпити суспільну активність дітей в шкільному житті. Досвід, який учні отримують при "активності для інших" дуже важливий для їхнього розвитку. А суспільство отримує активне покоління, якому стало відомо, що його дії можуть змінити ситуацію.

Під час Шевченківських днів друго класники побували в гостях у дошкільнят. Малеча почула цікаве про життя Кобзаря та розглянула світлини на тему "Шевченко завжди поруч"

0242043
242043