ІІ Всеукраїнське заняття доброти - 2020

Участь у ІІ Всеукраїнському занятті  доброти та

у акції "Happy Мяу для Мурчика"

З 10 лютого по 27 лютого 2020 року у Рівненському навчально-виховному комплексі № 1 Рівненської міської ради дошкільнята та школярі збирали корм, крупу для безпритульних котів та собак у рамках всеукраїнської акції від благодійного фонду "Щаслива лапа". Гаслом збору були слова: "Подбай про братів наших менших!". Юні благодійники зібрали - 35 кг корму та круп. Зібрана допомога була завезена у собачий притулок "Надія" по вул. Млинівська, 23а. Директор притулку Аліса Мамчур подякувала юним благодійникам, які зібрали таку необхідну допомогу і побажала завжди залишатися друзями для тварин.

Також до Міжнародного дня котиків було проведено багато різноманітних  заходів. 02 березня 2020 року у дошкільних групах було проведено  «Всеукраїнське заняття доброти», а для учнів – «Всеукраїнський урок доброти». Школярі підготували квест "Що я знаю про котів та собак». Діти заздалегідь підготували відеосюжети, фоторепортажі, кросворди та малюнки про котів і собак. Вони розповідали про звички, характер, породу та цікаві історії з життя своїх улюбленців. Також було оформлено міні-виставку різних предметів та речей, які пов'язані з улюбленцями. Учні переглянули відео про найпоширеніші породи котів та собак та виготовили паперових котиків та собачок.

Такі заходи та акції сприяють вихованню любові до тварин та турботи про «братів наших менших».

Інсценівки "Лесині мрії"

В 149 день з дня народження Лесі Українки, учнями 4 класу було продемонстровано уривки з життя геніальної письменниці України. Зокрема її дитинство, юні роки, які дають змогу глибше пізнати та зрозуміти Лесю Українку, проживши миттєвості її життя.

Інсценізація казки "Біда навчить"

Інсценізація казки Лесі Українки "Біда навчить"

До дня народження Лесі Українки було показано інсенізацію казки "Біда навчить", дітьми 4-ї та 5-ї групи. У ролі Горобчика - вихователі: Ірина Юріївна та Вікторія Михайлівна.

Мовознавчий ярмарок - 21.02.2020

Мовознавчий ярмарок - 2020

21 лютого 2020 року в НВК № 1 з нагоди міжнародного дня рідної мови відбувся "Мовознавчий ярмарок" за участю педагогів, дошкільнят та школярів.  Ярмарок розпочався  з марафону в День рідної мови. Дошкільнята та школярі читали вірші українських поетів про рідну мову. Співали пісні, відгадували загадки, розповідали приказки та прислів'я про мову.

Під час уроку української мови школярі писали диктант. Дуже сподобався учням мовний турнір «Знавці української мови», де вони виконували різні завдання: малювали мовні емблеми, відгадували загадки, розв’язували шаради, створювали інсценізації, співали патріотичні пісні.

Ваш IP: 18.207.250.80
Дата: 2020-07-07 00:07:15