Тиждень безпеки дорожнього руху-2019

Тиждень безпеки дорожнього руху - 2019

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, відбулася зустріч з інспекторами із зв'язків з громадськістю. Лейтенант поліції Сенчук Яна та лейтенант поліції Пятак Денис навчали дошкільників безпечної поведінки на дорозі, наголосили на необхідності дотримання правил дорожнього руху.

Дні Сталої Енергії - 2019

"Дні Сталої Енергії у НВК №1"

8 та 9 листопада у Рівному проходили Дні Cталої Енергії. Наш заклад  долучився до цієї події, адже це гарна нагода привернути увагу дітей до необхідності збереження природних ресурсів та енергії, які ми щодня використовуємо. Під час Днів Сталої Енергії у закладі було проведено: години спілкування, екоуроки, тематичні вікторини, екоігри, перегляд відеороликів та інше. Учні активно долучилися до організації шкільної виставки "Друге життя побутових відходів" та "Мій ЕКОдім". Також прийняли участь у антиполіетиленовому конкурсі "Стильна торба".

Стильна торба_2019

Конкурс екологічних сумок "Стильна торба"

8 листопада у рамках Днів сталої енергії у м. Рівному та з метою привертання уваги  до необхідності збереження природних ресурсів та енергії, зменшення кількості побутового сміття через використання екологічних торб на заміну пластиковим пакетам та формування екологічного стилю життя - проходить конкурс екологічних сумок "Стильна торба". У якому прийняли участь учні 4 класу НВК № 1:

Гнатущенко Володимир (2 сумки) та Марчук Артем (1 сумка). Бажаємо їм перемоги!

Ваш IP: 18.204.48.199
Дата: 2019-11-23 04:53:29