День щастя

Laughing 20 березня у нашому закладі відзначили Міжнародний день щастя.Smile

Весняні свята-2019

"Весняні свята"

З 04 по 07 березня 2019 року у нашому закладі відбулися весняні свята у дошкільних групах. Діти, батьки та педагоги отримали багато позитивних вражень, весняного настрою та уроків акторської майстерності. Адже кожен з присутніх на весняному святі, відчув себе, хоча б на мить, актором-початківцем.

Шевченкові дні

"Шевченкові дні у НВК № 1"

"Весна починається з Шевченка!" - такими словами розпочалися Шевченкові дні у нашому закладі. До них долучився весь педагогічний та дитячий колектив. Кожний день вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка був цікавим та неповторним для всіх учасників.

Зокрема до дня народження Т.Г.Шевченка було проведено марафон - декламація "Мій Шевченко", в якому приймали участь педагоги, учні та вихованці дошкільних груп. Парад "Кобзарів" провели для дошкільнят учні 4-го класу. Діти слухали поетичні твори Т.Г.Шевченка, які декламували учні.

Також дошкільнята вшанували пам'ять Т.Г.Шевченка віршами, піснями, таночками під час музичної розваги. У гості до дітей завітали учні музичної школи. Разом згадали твори Т.Г. Шевченка. Вихованці познайомилися з традиційним музичним інструментом кобзарів-лірників - бандурою; переглянули відеоматеріали про дитячі роки Кобзаря. Розглянули репродукції картин до поетичних творів, написані поетом.

У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка "Життєвий шлях Т.Г. Шевченка".

День котів

01 березня відзначається Міжнародний день котів

До Міжнародного дня котиків було проведено багато різноманітних  заходів. У дошкільних групах було проведено «Всеукраїнське заняття доброти», а для учнів – «Всеукраїнський урок доброти». Школярі підготували свято "Ми любимо котиків!". Діти заздалегідь підготували відеосюжети, презентації, фоторепортажі та малюнки про котів. Вони розповідали про звички, характер, породу та цікаві історії з життя своїх улюбленців. Також було оформлено міні-виставку різних предметів та речей, які пов'язані з котиками. Учні переглянули відео про найпоширеніші породи котів та виготовили спільну вітальну газету «З днем котів!».

Такі заходи та акції сприяють вихованню любові до тварин та турботи про «братів наших менших».

Ваш IP: 54.196.208.187
Дата: 2019-03-23 02:57:44