Тиждень безпеки дитини-2019

Тиждень безпеки дитини - 2019

З 22 квітня по 26 квітня 2019 року у нашому закладі проходив тиждень безпеки дитини.

Великодній ярмарок-2019

23 квітня 2019 року в нашому закладі пройшов благодійний Великодній ярмарок. У ярмарку приймали участь дошкільнята та учні, батьки, педагоги нашого навчально-виховного комплексу. На ярмарку був великий вибір різноманітних дитячих поробок та виробів, смачної домашньої випічки, яку діти підготували разом із батьками. Для дітей було також проведено благодійний майстер-клас.

Всі зібрані кошти будуть передані онкохворим дітям у рамках проведення загальноміського благодійного ярмарку "Врятуємо життя разом", який буде проведено 25 квітня 2019 року об 12:00 год. на Майдані Незалежності.

Літературна вітальня з поетесою Лідією Гольонко

10 квітня 2019 року у НВК № 1 відбулася літературна вітальня для педагогів за участю відомої рівненської поетеси Лідії Гольонко.

Зустріч з чарівною жінкою, автором власних пісень, поетичних творів, членом Спілки письменників України Лідією Гольонко, вразила присутніх своєю простотою, щирістю, глибоким змістом та любов'ю до життя, до України!

Візит інспекторів патрульної поліції

Візит інспекторів патрульної поліції у НВК № 1

08 квітня 2019 року до НВК № 1 з візитом завітали гості - інспектори із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції. Для дошкільнят та школярів було проведено цікаві ігри, змагання; прослухано розповіді про безпечну поведінку на дорозі, а також повторено правила дорожнього руху. Діти отримали багато позитивних вражень і навіть мали нагоду посидіти у справжньому поліцейському автомобілі. Цей захід для дітей провели: старший лейтенант поліції - Бояківська Іванна, лейтенант поліції - Сенчук Яна, лейтенант поліції - Ятчук Тетяна та
поліцейський роти №1- Іняхіна Ірина.

Ваш IP: 3.85.143.239
Дата: 2019-05-21 14:21:42