Конкурс "Мій тато"

З метою підтримки та розвитку родинних традицій, виховання любові до батьків, розвитку творчих здібностей дітей, вихованці ЗДО N1 долучилися до міського конкурсу дитячого малюнку "Мій тато". (Переглянути...)

З Днем захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Саме з цієї нагоди в ЗДО№1 пройшов квест "Пригоди з капітошкою". Дошкільнята рухалися згідно отриманих маршрутних схем та виконували завдання на станціях. Квест подарував малятам радість і задоволення, море позитивних емоцій та яскравих вражень!

Випускний 2021

Випускний бал в дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід'ємною частиною життя дошкільнят та їх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими і улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск - це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 30.05.2021р. в міському будинку культури відбувся Батьківський форум. Дошкільнята групи "Пізнайко" заспівали пісню "Про батьків". Подарували присутнім святковий настрій та позитивні емоції.

Ваш IP: 35.170.64.36
Дата: 2021-06-16 14:41:38