Наше шкільне життя

Наші маленькі перемоги 2017

Випускне свято "Прощавай, початкова школо!"

26 травня 2017 року відбулося випускне свято 4-го класу "Прощавай, початково школо!".

Четвертокласники разом із першою вчителькою - Тетяною Миколаївною Мандзик підготували свято, яке презентували вчителям, батькам та адміністрації закладу. Лунали зворушливі пісні про школу, про вчителів, батьків та рідний край. Цікаві сценки, щирі вітальні слова створили незабутню атмосферу родинного тепла та щирих дитячих усмішок, які зігріли люблячі серця батьків та педагогів.

Випускники пообіцяли: " Ніколи не забувати  і любити свій рідний НВК № 1!"

Благодійна акція "Врятуємо разом"

«Чужої біди не буває!» -  під таким гаслом відбулася благодійна акція у нашому закладі з метою збору коштів для лікування Аліни Жиркової.

Наш заклад виступив одним із інформаційних партнерів для підтримки хворої дівчинки.

Упродовж двох тижнів у соціальних мережах наш заклад активно поширював інформацію про допомогу та підтримку Аліни Жиркової. Батьківська громадськість, педагогічний та учнівський колективи збирали кошти та придбали квитки на благодійний концерт.

Великодній дарунок воїнам АТО

Переможці ІІ семестру 2016-2017 н.р.

У нашому закладі триває проект "Осінь у нашому краї". У рамках реалізації проекту проводиться безліч цікавих заходів, зокрема - виставка творчих робіт учнів "Дарунки осені" . Завершенням проекту є проведення осінніх свят, осінніх ярмарків та розваги у кожному класі.

Ваш IP: 54.167.40.159
Дата: 2018-02-17 21:05:58