Наше шкільне життя

Акція "Посади дерево"

Напередодні Великодня, учні групи продовженого дня висадили декоративні кущі, туї та берізки біля нашого закладу. Всі дуже старалися. Працювали разом з вихователем ГПД та татом Алексійчук Агнеси, Романом Васильовичем.

Щира подяка Роману Васильовичу Алексійчуку за дерева, кущі, які він подарував та спільну працю з учнями. Згадка про Вашу сім'ю завжди буде в пам'яті учнів та педагогів.

Цікава наука

19 квітня до нас у заклад завітали представники шоу "Цікава наука", які в цікавій, ігровій, пошуково-дослідницькій формі продемонстрували для дітей цікавиники зі світу науки. Діти відчули себе співучасниками незвичних наукових дослідів та експериментів. Світ науки цілком заполонив їхню уяву!

Призи та дипломи від конкурсу "Колосок-осінь 2018."

Діти отримали грамоти та подяки, а також еко-гаманці та настільні календарі для кожного класу. 3 та 4 класи додатково отримали сертифікати "Найкращий клас".

Конкурси такого спрямування розвивають у дітей компетентнісності: "природничих наук та технологій", "екології та здоров'я".

Справжні подруги

Зимова прогулянка на групі продовженого дня (гпд)

Ваш IP: 3.85.143.239
Дата: 2019-05-21 13:35:13