Наше шкільне життя

Акція "Потурбуйсь і будуть жити!"

Дошкільнята та школярі збирали корм та крупи для безпритульних тварин, які будуть передані у притулок.

Свято "З повагою і любов'ю" (до Дня вчителя)

Година учнівського самоврядування

(до Дня працівників освіти)

Щороку для учнів випускного 4 класу настає найочікуваніший День вчителя, до якого діти старанно готуються, щоб спробувати себе у ролі вихователів, адміністрації, медсестри та інших працівників закладу.

04 жовтня 2019 року під час лінійки оголошено годину самоврядування, яку провели учні 4 класу. Після проведених занять у дошкільних групах, відбулася зустріч із директором, на якій діти ділилися своїм першим "педагогічним досвідом" та враженнями. Школярі висловили бажання у майбутньому обрати професію вчителя та вихователя!

Директор Галина Василівна поділилася враженнями від спілкування з школярами-дублерами:

"Учні були справжніми героями. Гарно підготувалися до ролей. В захопленні від роботи медсестри, сподобалося бути вихователями. Більша частина дітей висловила бажання працювати в садку та школі. Це радує! Ознака того, що діти оточені любов'ю, добром, людяністю. В закладі їх розуміють, підтримують, довіряють. Діти висловили занепокоєння лише роботою директора та заступника. Втомилися перевіряти."

"Зустріч з директором"

"Учні-вихователі дошкільних груп"

Подорож до старовинного м. Луцьк

20 травня 2019 року учні 3 класу разом із батьками, педагогами та директором школи, відвідали м. Луцьк. Цікава захоплююча подорож по видатним та цікавим місцям Луцька, подарувала безліч позитивних вражень для дітей. Завершенням подорожі стало відвідування та екскурсія фабрикою іграшок "Тигрес", де діти придбали іграшки та сувеніри на згадку про місто Луцьк.

ДПА у 4 класі

Майбутні випускники початкової ланки НВК № 1 пишуть ДПА з української мови.

Ваш IP: 18.204.48.199
Дата: 2019-11-23 03:39:30