Наше шкільне життя

Наші заняття в театральному гуртку

Напередодні Великодня заняття було особливе тим, що діти знайомилися з традиційними іграми з писанками та крашанками, щоб краще відчути традиції українського народу. Писанка та крашанка - незмінний атрибут Великодня мати, цікаве свято підготувати - потрібно тренуватися на заняттях нашого шкільного театрального гуртка.

Фотофрагмент заняття театрального гуртка  "Роль музичних інструментів у постановці музичної казки-п'єси".

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "Зоологічна галерея"

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 2011 року проводить заочний конкурс "Зоологічна галерея". Цього року 02 квітня був останній день подачі робіт на конкурс, метою якого є розвиток бережливого ставлення до природи, творчої художньої активності учнівської молоді в анімалістичному жанрі.

Станція юних натуралістів проводить обласний відбірковий етап і найкращі роботи пересилаються в Київ для участі в фінальному (всеукраїнському) етапі конкурсу.

Від нашого закладу були представлені роботи таких учнів:

Римарчук Анастасія (2 клас), Тумак Анастасія (2 клас), Нагавичко Данута (4 клас), Храбан Дарія (4 клас).

Бажаємо їм перемоги і творчого натхнення!

Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"

28 березня 2018 року на базі ЗОШ №24 проходила олімпіада "Юні знавці Біблії".

Від нашого закладу приймала участь Грицевич Оксана, учениця 2 класу, яка зайняла переможне ІІ місце.

Вітаємо її з перемогою!

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ МАРАФОН - 2018

12 березня 2018 року відбувся шкільний "Шевченківський марафон-2018". Під час марафону учні  читали поезії Т.Г. Шевченка, звучали пісні на слова поета. Також відбувся показ "Кобзарів", які були принесені учнями. Кожен розповів свою улюблену поезію та продемонстрував свій домашній "Кобзар".  Учні переглянули інсценізацію поезії "Лілея" у виконанні Ільчук Катерини, учениці 4 класу. Школярі привітали з переможним ІІІ місцем групу учнів 3 класу та Ільчук Катерину (4 клас) .

"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

Щовесни, коли тануть сніги, і на рясті просягає веселка, повні сил і живої снаги, ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Хорошою традицією стало, що учні нашого закладу є постійними учасниками міського огляду-конкурсу читців-декламаторів  «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», який відбувся 27 лютого 2018 року на базі ЗОШ № 24.

Цьогоріч юні декламатори мають перемоги: Ільчук Катерина  – ІІІ місце (вчитель Гомон Р. В.), Тімофєєва Каріна, Снітко Анастасія, Ярош Анна - ІІІ місце (вчитель Фесюк А. Є.)

0204469
202342