Наше шкільне життя

Подорож до старовинного м. Луцьк

20 травня 2019 року учні 3 класу разом із батьками, педагогами та директором школи, відвідали м. Луцьк. Цікава захоплююча подорож по видатним та цікавим місцям Луцька, подарувала безліч позитивних вражень для дітей. Завершенням подорожі стало відвідування та екскурсія фабрикою іграшок "Тигрес", де діти придбали іграшки та сувеніри на згадку про місто Луцьк.

ДПА у 4 класі

Майбутні випускники початкової ланки НВК № 1 пишуть ДПА з української мови.

Урок-подорож з інформатики

"Історія виникнення пристроїв для роботи з інформацією"

Вчителем інформатики Горницькою О.В. було проведено цікавий урок для учнів 3-4 класів. На уроці діти здійснили віртуальну подорож у музей комп'ютерної техніки "Histori of Computing" за допомогою VR окулярів. Ознайомилися із технологією віртуальної та доповненої реальності. Обговорили та поділилися враженнями про віртуальну мандрівку.

Акція "Посади дерево"

Напередодні Великодня, учні групи продовженого дня висадили декоративні кущі, туї та берізки біля нашого закладу. Всі дуже старалися. Працювали разом з вихователем ГПД та татом Алексійчук Агнеси, Романом Васильовичем.

Щира подяка Роману Васильовичу Алексійчуку за дерева, кущі, які він подарував та спільну працю з учнями. Згадка про Вашу сім'ю завжди буде в пам'яті учнів та педагогів.

Цікава наука

19 квітня до нас у заклад завітали представники шоу "Цікава наука", які в цікавій, ігровій, пошуково-дослідницькій формі продемонстрували для дітей цікавиники зі світу науки. Діти відчули себе співучасниками незвичних наукових дослідів та експериментів. Світ науки цілком заполонив їхню уяву!

Ваш IP: 18.206.241.26
Дата: 2019-07-17 19:27:44