Наші свята

Тиждень безпеки дорожнього руху для дошкільників НВК №1

У період з 14 по 18 листопада у нашому закладі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках цього тижня у дошкільних групах реалізовувались тематичні цикли інтегрованого змісту: «На чому ми подорожуємо» (молодша та середні групи) та «Мандрівники» (старші групи). У різних видах діяльності (пізнавальній, ігровій, продуктивній, руховій, комунікативній) діти опрацьовували  питання безпеки життєдіяльності та правила поведінки на дорозі,  конструювали макети міст та вулиць, розігрували ситуації «водії та пішоходи», аналізували різні дороги у довкіллі та збагачували уявлення про машини як помічників людини. Завершився тиждень ляльковою виставою «Ось така вона – дорога!», яку для дошкільнят підготували наші школярі.  Упродовж тижня педагоги спрямовували спільну діяльність з дітьми на формування у дошкільнят розуміння того, що транспорт та дороги – це частина нашого життя, і кожному потрібно бути розсудливим та відповідальним, аби убезпечити своє життя від неприємностей та біди.

Ваш IP: 54.226.33.117
Дата: 2018-02-18 21:39:23