Наші свята

"Батьківське самоврядування у День працівників освіти"

Цьогоріч вперше була година самоврядування для батьків НВК №1 у ролі вихователів на дошкільних групах (під час прогулянки). Під час їхнього педагогічного досвіду виникли різні ситуації, але мами-вихователі намагалися вийти з будь-якої непередбачуваної ситуації. Враження у всіх лишилися дуже хороші. Під час бесіди з директором за філіжанкою кави у всіх був гарний настрій і бажання ще не раз спробувати себе в ролі вихователів!

АКЦІЯ "Щаслива лапа"

02 жовтня 2019 року школярі та дошкільнята долучилися до акції "Щаслива лапа". Було проведено всеукраїнський урок та заняття у рамках відповідального та гуманного ставлення до тварин. Діти переглянули тематичні відеоролики, мультфільми, а також намалювали своїх улюбленців.

Літня розвага "Пригоди Капітошки"

Святкуємо День дошкілля.

Діти спільно з працівниками закладу гралися, співали, танцювали та бажали один одному здоров'я та радісних, веселих , приємних вражень.

Свято Дитинства! Збережімо його у собі!

Ваш IP: 3.226.243.226
Дата: 2019-12-14 15:29:32