Вітаємо

Вітаємо переможців

Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

• Грицевич Оксана (2 клас) – ІІІ місце (вч. Грицевич С.М.);

• Вілкова Софія (2 клас) –  ІІІ місце (вч. Гомон Р.В.);

• Храбан Дарія (2 клас) –  ІІІ місце (вч. Гомон Р.В.);

11 грудня 2017 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді Рівненської міської ради Екологічним центром проведено міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» , в якому приймали участь учні нашого закладу, які здобули переможне ІІІ місце.

Наші успіхи

  

 

 

   

Перемоги та здобутки 2016-2017

Перемоги та здобутки за І семестр 2016 – 2017 н.р.

Вересень 2016:

Нагавичко Данута (3 клас) - переможець у конкурсі «Друге життя побутових відходів» (вч. Гомон Р.В.).

Жовтень 2016:

Пронь Юрій (4 клас) - ІІ місце у номінації «Гумористичне соло» у конкурсі «Поліські пересмішники» (вч. Мандзик Т.М.).

Листопад 2016:

Зубко Вікторія (3 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички»
(вч. Гомон Р.В.);
Храбан Дарія (3 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Гомон Р.В.);
Макарчук Анна (2 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Фесюк А.Є.);
Снітко Артем (2 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Фесюк А.Є.);
Снітко Анастасія (2 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Фесюк А.Є.);
Пилиповець Іван (2 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Фесюк А.Є.);
Богатко Софія (4 клас) - перемога у номінації «Тато, мама і я – екологічна сім’я» у конкурсі «Годівничка для синички» (вч. Мандзик Т.М.).

Грудень 2016:

• Фурманець Вікторія (1 клас) – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Пітик С.М.);
• Наконечна Анастасія (2 клас) – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Фесюк А.Є.);
• Морозик Анастасія (4 клас) – ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Мандзик Т.М.);
• Тумак Анастасія (1 клас) – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Пітик С.М.);
• Романюк Евеліна (2 клас) – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Фесюк А.Є.);
• Пилиповець Іван (2 клас) – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Фесюк А.Є.);
Шиманський Микола (2 клас) – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція» (вч. Фесюк А.Є.).

Наші успіхи 2017

 

Переможці конкурсу

Вітаємо переможницю шкільного та міського творчого конкурсу виробів "Друге життя побутових відходів" у рамках  проведення Днів Сталої Енергії :

Нагавичко Дануту, ученицю 3 класу!

Вітаємо Проня Юрія, учня 4 класу з призовим ІІ місцем на міському конкурсі "Поліські пересмішники" у номінації "Гумористичне соло"!

 

Бажаємо успіхів та подальших перемог!

0187865
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
158
216
1252
185522
2850
4514
187865

Ваш IP: 54.167.40.159
Дата: 2018-02-17 21:18:38
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ