Майстер-клас Гомон Р.В.

PLG_VOTE_POORPLG_VOTE_BEST

Майстер-клас вчителя початкових класів Рівненського НВК №1

Гомон Руслани В’ячеславівни

Зустріч зі справжнім майстром своєї справи – це завжди радість відкриття. Таким відкриттям для більш ніж двадцятьох педагогів міста стала зустріч з вчителем початкових класів Рівненського НВК №1 Гомон Русланою В’ячеславівною, яка провела 15 березня 2017 року майстер-клас на тему «Моделювання успішної особистості молодшого школяра засобами художнього слова». Захід було присвячено розкриттю ідеї «Таємниці виховання серця», яка є стрижневою у системі роботи вчителя упродовж багатьох років. Учні третього класу запросили усіх гостей у світ Серця та презентували свій клас як родину у нерозривній єдності вчителя, учнів та батьків. Презентація системи роботи вчителя відбувалась через розкриття таких напрямів педагогічної діяльності:

• самоосвіта: від самооцінки та самоаналізу через пошук нових шляхів та форм роботи до експериментальної діяльності;
  • акмеологічний супровід освітнього процесу: від вчителя-фасилітатора до учнів-фасилітаторів;
  • виховання власного серця через стежину духовності;
  • робота з літературними творами на основі текстоцентричного підходу з використання технології складання інтелектуальних карт;
  • батьки-партнери: форми співпраці та взаємодії з батьками, які забезпечують активну участь батьківського колективу у житті класу та школи.

Під час практичної роботи у педагогічній майстерні гості майстер-класу складали та презентували інтелектуальні карти за українською народною казкою «У пригоді», а на завершення учні вразили всіх показом авторської п’єси Руслани В’ячеславівни «Зимова казка». Клас-театр – ще одна форма моделювання успішної особистості кожного школяра, цінність якої вчитель вбачає не лише у розвитку творчого потенціалу дітей. Важливим є й те, що  зміст театральних вистав стає засобом та шляхом подолання особистих недоліків та проблем учнів.

Особливий дух класу та школи, високий професіоналізм та творчий запал вчителя, партнерська взаємодія з батьками – це те, що характеризує творчу діяльність Руслани В’ячеславівни Гомон та було яскраво продемонстровано під час майстер-класу.

0190175
190175