Педагогічна рада

Рейтинг користувача:  / 0
PLG_VOTE_POORPLG_VOTE_BEST

Засідання педагогічної ради

1 грудня відбулось засідання педагогічної ради на тему «Реалізація завдань національно-патріотичного виховання дошкільників та молодших школярів засобами художнього слова». Засідання проведено у формі методичного калейдоскопу педагогічної інноватики щодо використання літературних творів як засобу національно-патріотичного виховання. Три робочі групи попередньо опрацювали та висвітлили під час педагогічної ради такі питання:
- Текстоцентричний підхід у роботі з літературними творами.
- Літературні проекти як форма планування освітньої діяльності національно-патріотичного змісту.
- Оновлення переліку літературних творів у контексті впливу на світогляд дітей.
У ході засідання також обговорювались умови успішності національно-патріотичного виховання дошкільників та молодших школярів у практиці роботи нашого закладу. Результати обговорення висвітлено на інтелектуальних картах, складених у групах.

Ваш IP: 54.224.11.137
Дата: 2018-08-17 00:16:54