Наш колектив

 

 

 

 

 

 

Патій Леся Павлівна

вихователь групи №5 "Веселка"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 

 

 

 

 

 

 Процак Галина Миколаївна 

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії  

 

 

 

 

 Марчук Зіна Вікторівна

вихователь групи №2 "Промінчик"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 Мельничук Тетяна Дмитрівна

вихователь групи №8 "Бджілка"

спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

  Левкович Олена Станіславівна

  інструктор з фізкультури,

  спеціаліст другої кваліфікаційної 

   категорії

 

 

 

 

 Пясецька Тетяна Анатоліївна

вихователь групи №1 "Карапуз"

спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

Димарчук Людмила Володимирівна

 вихователь групи №3 "Пізнайко"

 спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

Вовк Олена Володимирівна

вихователь інклюзивної групи №7 "Дивосвіт"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

Артюх Ірина Юріївна

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст 

 

 

Журомська Юлія Сергіївна

вихователь групи №3 "Пізнайко"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

діловод

 

 Нікітюк Віталія Юріївна

вихователь групи № 6 "Сонечко"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

Кондратюк Марина Борисівна

вихователь групи №8 "Бджілка"

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 
 

 

 

Величко Олена Миколаївна

вихователь групи №1 "Карапуз"

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

   

 Тазюк Наталя Віталіївна

Вихователь групи 5 "Веселка"

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

Басовець Наталія Миколаївна

вихователь інклюзивної групи №7 "Дивосвіт"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категоії

 

 

Слобода Олена Леонідівна

вихователь групи №2 "Промінчики"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

Судимак Людмила Василівна

вихователь групи №9 "Зіронька"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

   

Титечко Анжела Дмитрівна

асистент-вихователь

 

 

 

Касян Оксана Сергіївна

вихователь групи №6 "Сонечко"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

Савостьянова Вікторія Михайлівна

вихователь групи № 9 "Зіронька"

спеціаліст

 

 

 

 

 

Гордійчук Анна Сергіївна

фізінструктор 

спеціаліст

 

 

 

Шевчик Іванна Володимирівна

музичний керівник,

вчитель-логопед

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Васильєва Ірина Іванівна

музичний керівник,

вчитель музичного мистецтва

 

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

Надієвець Раїса Павлівна

керівник гуртка англійської мови,

 вчитель англійської мови

 спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

Лисенко Руслана Євгенівна

практичний психолог

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0506678
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
130
209
720
503736
4288
9450
506678

Ваш IP: 35.170.64.36
Дата: 2021-06-16 13:12:39
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія