Наш колектив

 

 

 

 

 

 

Патій Леся Павлівна

вихователь групи №5 "Веселка"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії 

 

 

 

 

 

 Процак Галина Миколаївна 

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії  

 

 

 

 

 Марчук Зіна Вікторівна

вихователь групи №2 "Промінчик"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 Мельничук Тетяна Дмитрівна

вихователь групи №8 "Бджілка"

спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 Волощук Оксана Анатоліївна

    вчитель фізкультури,

  інструктор з фізкультури,

  спеціаліст 

 

 

 

 Пясецька Тетяна Анатоліївна

вихователь групи №1 "Карапуз"

спеціаліст   другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вовк Олена Володимирівна

вихователь групи №7 "Дивосвіт"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

Шікова Тетяна Євгенівна

 вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

Журомська Юлія Сергіївна

вихователь групи №3 "Пізнайко"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

Кондратюк Марина Борисівна

вихователь група №8 "Бджілка"

спеціаліст

 

 

 

  

Дейнека Наталія Василівна

вихователь групи №5 "Веселка"

спеціаліст

 

 

 

Величко Олена Миколаївна

вихователь групи №1 "Карапуз"

спеціаліст 

 

 

 

Касян Оксана Сергіївна

вихователь групи №6 "Сонечко"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

Фесюк Алла Євгенівна 

вчитель 3 клас

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

педагогічне звання "старший вчитель"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пітик Світлана Миколаївна 

вчитель 2 класу

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

Шевчик Іванна Володимирівна

 

музичний керівник

 

спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корнилюк Тетяна Валентинівна

вчитель англійської мови

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

Васильєва Ірина Іванівна

музичний керівник,

вчитель музичного мистецтва

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

Коханевич Олена Олегівна

вчитель інформатики

вихователь ГПД

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

Грицевич Світлана Миколаївна

педагог-організатор,

діловод,

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

 

 

Волинська Наталія Петрівна

практичний психолог

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

Шевчик Іванна Володимирівна

вчитель-логопед 

спеціаліст 

 

 

  

 

Блажко Ольга Ігорівна

медсестра

 

 

0236517
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
221
287
645
234310
4881
6515
236517

Ваш IP: 54.166.203.17
Дата: 2018-09-25 19:39:10
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія