4 клас 2019-2020

Грицевич Світлана Миколаївна

вихователь ГПД

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Вчитель: Пітик Світлана Миколаївна.
Дата народження: 20.12.1989.
Освіта вища, закінчила РДГУ в 2012 році.
Педагогічний стаж: 6 років.
Педагогічне кредо: вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво, але найважливішим є любов до дитини.
Проблемна тема: розвиток пізнавальних інтересів у молодших школярів.

Пізнавальний інтерес - це не будь-який інтерес до об’єкта пізнання, це інтерес пов'язаний з ядром пізнавальної діяльності, це вічне і безкінечне наближення мислення до об’єкта пізнання.
Учні оволодівають дійовими знаннями  тоді, коли під керівництвом учителя активно з інтересом працюють над джерелами знань – дидактичним матеріалом, підручником, наочними посібниками, таблицями, схемами, інструкціями, ребусами і т.д.
 Все це є об’єктами дій, необхідними для виконання завдань, запам’ятовується міцно і точно. А те, що не є об’єктом дій, згодом майже зовсім забувається.

День Соборності України

22 січня 2020 року у нашому закладі пройшла традиційна акція "Ланцюг єднання". Було проведено бесіду "Соборна Україна", перегляд відеоролика "Цей день в історії".

"Колядування-2020"

Виступ в РОІППО

Різдвяний фестиваль недільних шкіл "Різдвяні передзвони-2020"

10 січня 2020 року вихованці НВК № 1 колядували в РОІППО та прийняли участь у Різдвяному фестивалі недільних шкіл "Різдвяні передзвони-2020" Рівненської Єпархії Української Православної Церкви. Отримали Диплом та солодкі подарунки.

Фестиваль вуличних вертепів та музик "Нова радість стала"

16 січня 2020 року колектив учасників НВК №1 "Різдвяні передзвони" прийняв участь у фестивалі, на якому отримали солодкий подарунок.

Нагородження учасників конкурсу "Колосок-2019"

Всеукраїнський тиждень права - 2019

Школярі оформили газету "Мої права та обов'язки", розгадували кросворди, ребуси, переглядали тематичні відеоролики, оформили виставку малюнків, провели диспут "Практичне застосування прав і обов'язків у моєму житті".

Виставка до Всеукраїнського тижня права - 2019

Школярі прийняли активну участь в організації та оформленні книжкової виставки "Мої права та обов'язки".

Тиждень безпеки дорожнього руху

Шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців

української мови імені П.Яцика

Осіння "Гарбуз_party"

Підготовка до осінньої Гарбуз_party

Чайна царемонія для хлопців 4 класу

Наші прогулянки на ГПД

Свято "З повагою і любов'ю" (до Дня вчителя)

Учнівське самоврядування (учні-вихователі)

АКЦІЯ "Щаслива лапа"

02 жовтня 2019 року школярі  долучилися до акції "Щаслива лапа". Було проведено всеукраїнський урок у рамках відповідального та гуманного ставлення до тварин. Діти переглянули тематичні відеоролики, мультфільми, а також намалювали своїх улюбленців.

АКЦІЯ "ТУРБОТА"

Ваш IP: 3.233.215.196