4 клас 2018-2019

вчитель 3 клас

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

педагогічне звання "старший вчитель"

Старший вчитель – Фесюк Алла Євгенівна

Дата народження - 02.04.1970р.

Освіта вища,закінчила РДПІ в 1994 році.

Педагогічний стаж - 30 років.

Педагогічне кредо-

Проблемна тема над якою працює педагог:

"Впровадження у навчально – виховний процес новітніх інформаційних технологій".

Короткий опис досвіду.

На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційні технології стали невід’ємною частиною життя людини.

У цих умовах кардинальних змін вимагає й система шкільної освіти. Сьогодні не можна вважати викладання дисциплін якісним,  якщо вчитель не використовує у своїй роботі з учнями комп’ютерні технології та Інтернет.

Якщо говорити про початкову школу, впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес є  доцільним і перспективним. Завдяки ж використанню ІКТ навчальне середовище можна доповнити відео, звуком, анімацією. Усе  це здійснює значний вплив на емоційну сферу молодшого школяра, сприяючи підвищенню пізнавальної активності, підвищенню інтересу до предмета та навчання взагалі, активізації навчальної діяльності учнів. Тим більше, що молодші школярі уже готові до  роботи з ІКТ: вони знають, що таке комп’ютер, у більшості випадків уміють ним користуватися, у них відсутній психологічний бар’єр: діти не бояться, що зламається машина, не вистачить знань  упоратися з нею тощо.

Учителю застосування ІКТ дозволяє економити час і максимально ефективно вирішувати повсякденні справи і обов’язки як фахівця: готуватися до уроків (складати конспекти, добирати дидактичні матеріали тощо), батьківських зборів, виховних годин, різноманітних виступів на педрадах, засіданнях МО, семінарах тощо; оформлювати документацію; в оперативному режимі відслідковувати результати навчальної діяльності учнів; налагоджувати спілкування з батьками своїх учнів; обмінюватися з колегами досвідом роботи, власними методичними надбаннями,  обговорювати з ними актуальні питання навчання і виховання школярів, швидко отримувати й систематизувати потрібну інформацію.

Таким чином, упровадження ІКТ полегшує роботу вчителя, а навчання дітей робить більш цікавим і ефективним.

Проте у своїй роботі не забуваю і про інші форми роботи, які дуже полюбляють мої діти: інтегровані уроки, уроки – мандрівки, дослідження, проекти, парна і групова робота, театралізація. Намагаюся пробудити і підтримати прагнення дітей до пізнання, урізноманітнюючи освітній процес через впровадження інновацій.

Ваш IP: 54.166.203.17
Дата: 2018-09-25 20:39:23