3 клас 2017-2018

PLG_VOTE_POORPLG_VOTE_BEST

вчитель 3 клас

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

педагогічне звання "старший вчитель"

Бондарчук Ірина Володимирівна

вихователь ГПД,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Старший вчитель – Фесюк Алла Євгенівна

Дата народження - 02.04.1970р.

Освіта вища,закінчила РДПІ в 1994 році.

Педагогічний стаж - 30 років.

Педагогічне кредо-

Проблемна тема над якою працює педагог:

"Впровадження у навчально – виховний процес новітніх інформаційних технологій".

Короткий опис досвіду.

На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційні технології стали невід’ємною частиною життя людини.

У цих умовах кардинальних змін вимагає й система шкільної освіти. Сьогодні не можна вважати викладання дисциплін якісним,  якщо вчитель не використовує у своїй роботі з учнями комп’ютерні технології та Інтернет.

Якщо говорити про початкову школу, впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у навчально-виховний процес є  доцільним і перспективним. Завдяки ж використанню ІКТ навчальне середовище можна доповнити відео, звуком, анімацією. Усе  це здійснює значний вплив на емоційну сферу молодшого школяра, сприяючи підвищенню пізнавальної активності, підвищенню інтересу до предмета та навчання взагалі, активізації навчальної діяльності учнів. Тим більше, що молодші школярі уже готові до  роботи з ІКТ: вони знають, що таке комп’ютер, у більшості випадків уміють ним користуватися, у них відсутній психологічний бар’єр: діти не бояться, що зламається машина, не вистачить знань  упоратися з нею тощо.

Учителю застосування ІКТ дозволяє економити час і максимально ефективно вирішувати повсякденні справи і обов’язки як фахівця: готуватися до уроків (складати конспекти, добирати дидактичні матеріали тощо), батьківських зборів, виховних годин, різноманітних виступів на педрадах, засіданнях МО, семінарах тощо; оформлювати документацію; в оперативному режимі відслідковувати результати навчальної діяльності учнів; налагоджувати спілкування з батьками своїх учнів; обмінюватися з колегами досвідом роботи, власними методичними надбаннями,  обговорювати з ними актуальні питання навчання і виховання школярів, швидко отримувати й систематизувати потрібну інформацію.

Таким чином, упровадження ІКТ полегшує роботу вчителя, а навчання дітей робить більш цікавим і ефективним.

Проте у своїй роботі не забуваю і про інші форми роботи, які дуже полюбляють мої діти: інтегровані уроки, уроки – мандрівки, дослідження, проекти, парна і групова робота, театралізація. Намагаюся пробудити і підтримати прагнення дітей до пізнання, урізноманітнюючи освітній процес через впровадження інновацій.

Відзнака знайшла свого героя! Артемко, успіхів тобі у твоїх творчих захопленнях!

І знову наша класна родина разом! Сьогодні ми відкрили для себе історію Острога. Відчули себе студентами Острозької академії, відвідали Луцьку вежу, в якій розміщено Музей книги. Дякую батькам і дітям за чудовий настрій!

Тиждень безпеки життєдіяльності

День цивільного захисту

Екологічний тиждень. Ми спробували практично: склали пам'ятки поводження серед природи, виготовили цікаві речі із відходів. А Козак Варвара підготувала презентацію на екологічну тематику.

Наша природа здатна сама створювати геометрію: сніжинки мають 6 сторін, кристали солі- форму куба, дерева в розрізі нагадують коло. Все живе в природі має властивість симетрії. Багато цікавого дізналися мої третьокласники під час проекту "Геометрія і природа".

Наші діти вміють робити добро, тому активно приймають участь у благодійному Великодньому ярмарку!

Ось так ми готувалися до Великодня

Конкурс «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».2018

Цьогоріч юні декламатори мають перемоги:  Тімофєєва Каріна, Снітко Анастасія, Ярош Анна - ІІІ місце (вчитель Фесюк А. Є.)

Тиждень англійської мови

Новорічна казка зі Святим Миколаєм

Разноцветные банты

"Відкрий банківський світ з ЮніорБанком".

Намагаємося своїх учнів розвивати в усіх галузях. З цією метою відвідали із третьокласниками ПриватБанк.Керівник відділенняХарів Ігор та спеціаліст по обслуговуванню фізичних осіб Бондарчук Тетяна провели для нас екскурсію "Відкрий банківський світ з ЮніорБанком".

Урок з основ здоров' я"Гігієна ротової порожнини"

Ми продовжуємо залучати батьків до проведення уроків. Сьогодні в Рівненському НВК №1 мама Гузя Данила і Богдана Наталія Вікторівна із стоматологом Валентиною Сухляк провели урок з основ здоров' я "Гігієна ротової порожнини". Третьокласники вчилися правильно доглядати за зубками. Дякую за співпрацю!!! Було дуже цікаво і пізнавально!

Урок трудового навчання. Виготовлення символіки Рівного. Майстер - клас від Музичко Юлії В'ячеславівни. Дякую за цікавий урок!

Проект "Наша земля- Рівненщина". Знайомство з відомими і талановитими рівнянами. У фотостудії О. Харварта.

Урок трудового навчання "Українська мотанка". Майстер - клас від мами Шиманська Юлії Юріївни. Співпраця вчитель - вихователь - батьки - учні. Дякую за співпрацю!

Козацькі забави

«Творімо добро з любов’ю». Привітання військовим з Днем захисника України

Конкурс "Козачата"

розочка с зелеными листьями

Екскурсія в Дубнівський замок та Тараканівський форт

Акція "Турбота"

Разделитель для текста

Учні 3 класу долучилися до акції  "Турбота" на підтримку малозабезпечених громадян, дітей-сиріт, напівсиріт, переселених громадян, людей похилого віку. Учнями зібрано 27 кг овочів

Зібрана допомога була доставлена самотнім громадянам похилого віку.

Акція "Намалюю світ тварин"

Осенние листья

День літнього іменинника

Розовые звездочки