Група №8 "Бджілка"

Мельничук Тетяна Дмитрівна

вихователь групи №8 "Бджілка"

спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії

Кондратюк Марина Борисівна

вихователь група №8 "Бджілка"

спеціаліст

Помічник вихователя Пархомчук Ірина Антонівна
Ми працюємо з 7:00 до 19:00
Педагогічна кредо:
Створювати умови, щоб діти могли жити у світі краси, гри, музики, казки, малюнку, фантазії, Творчості. (В. О. Сухомлинський)
Девіз групи:
Ми «бджілки» маленькі,
Веселі, чепурненьки
Любим грати, малювати,
Працювати і співати.
У нашій групі дуже мило,
Гарно, світло і красиво,
У нас у «Бджілок» все окей,
Завжди чекаємо гостей!
Проблемне питання над яким працює наша група:
Розвиток у дітей наочно-образного мислення та художньо-продуктивної діяльності.
В нашій групі діти розумні, допитливі та працьовиті, як «бджілки», які постійно оточенні турботою, увагою та щирою любов’ю вихователів.

Весела розвага

Веселе літо-літечко)

Фрагмент інтегрованого заняття з циклу : Казкарі та казкари. Пригадуємо зміст знайомих казок, знайомимося з цікавими новими казками, розвиваємо зв'язне мовлення під час переказу казок.

Завершення циклу : "Веселковий світ

День матері в групі  "Бджілка "

Діти групи 8 із задоволенням виготовили лепбук на тему: Весна.

Під час циклу "театр" діти групи 8 ознайомилися із різними видами театру, збагатили свої знання про театр. Вчилися розрізняти та передавати різні емоції. Розвивали свої творчі здібності та власноруч виготовили героїв для пальчикового театру. Завершилася реалізація циклу драматизацією казки "Вовк і семеро козенят"

Завершення Циклу "Весна прийшла - Великдень принесла"

Проект "Писанки"

Під час проекту "Писанка", завдяки спільній роботі вихотелів, дітей та батьків у нашій групі було створено міні-музей Писанки. Діти із задоволенням прикрасили інтер'єр групи власноруч зробленими писанками. Із захопленням спостерігали за процесом створення писанки. Дізналися багато нового та цікавого.

Вирощуємо город на вікні

Продовжуємо реалізовувати проект "Наш дім".

Реалізовуємо ідеї сталого розвитку під час проекту "Наш дім". Діти групи 8 залюбки створюють будиночки з покидькового матеріалу.

Заняття з циклу «У зими теплі руки» Дидактична гра «Склади сніговика»

Робота з асоціативними картами з теми «Вода»

Граємо в оркестрі

Наше дозвілля

Заняття за проектом "Дружимо з математикою"

Будуємо фортецю

Свято Святого Миколая

Спостереження за годівничкою

Ліпимо сніговичка

Проект "Кав'ярня"

Заняття з аплікації

Дидактична гра 'Готуємо борщ і компот'

Інтегроване заняття з циклу «Здраствуй дитячий садок» Дидактична гра «Розклади іграшки на полицях».

Інтегроване заняття з циклу «Вони живуть поряд». Будуємо будиночки з рахувальних паличок для лісових звірят

Фрагмент Інтегрованого заняття з циклу «Вони живуть поряд».  Дидактична гра «Знайди жолудь для білочки».

Індивідуально-групове заняття Театралізована діяльність з циклу «Де заховалася осінь у казках». Тема: Драматизація казки «Ріпка».

Інтегроване заняття з циклу «Де заховалася осінь у казках» Тема «Казка В. Сухомлинського «Хризантема і цибулина». Дидактична гра «Склади квітку».

Сюжетно-рольова гра «Кав’ярня»

Художньо-продуктивна діяльність «Виготовляємо макет кав’ярні»

Фрагмент Інтегрованого заняття з циклу «Кав’ярня»  Дидактична гра «Разклади на полицях»

День Дошкілля. Учні 4 класу завітали вгості до дошкільників у костюмах лісових звірів