група №7 2018-2019

Старша інклюзивна група №7 "Дивосвіт"

Вовк Олена Володимирівна

вихователь групи №7 "Дивосвіт"

вихователь вищої кваліфікаційної категорії

Дейнека Наталія Василівна

вихователь групи № 7 "Дивосвіт"

спеціаліст

Помічник вихователя: Гаврилюк Раїса Іванівна

Дивосвіт, дивосвіт!
                               Хто придумав оцей світ?
                               Землю красну таку
                               У зеленому вінку,
Всі ці квіти і ліси,
І пташині голоси?
 Ліс і річка, і поля –
  Це ж усе моя земля!

В нашому садочку дітки групи №7 «Дивосвіт» - найстарші! Багатьом з них вже виповнилося 7 рочків.

У групі працюють:
Вовк Олена Володимирівна, вихователь, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Питання, над яким працює Олена Володимирівна – « Розвиток зв'язного мовлення старших дошкільників на основі використання літературних текстів».

Педагогічне кредо: «Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини».

Кондратюк Марина Борисівна , вихователь.
Гаврилюк Раїса Іванівна, помічник вихователя.
 Головне завдання вихователів групи є допомога батькам у всебічному та гармонійному розвитку їхніх дітей, підготовка до навчання у школі.
 Вихователі групи створюють у групі таке розвивальне середовище, яке сприяє розвитку пізнавальної активності дітей. У своїй роботі вихователі творчо використовують кращі педагогічні надбання. Олена Володимирівна та Наталя Василівна добре володіють ситуацією у дитячому колективі, враховуючи індивідуальні особливості своїх вихованців. Багато уваги приділяється створенню позитивного мікроклімату серед дітей та дорослих.

Наш девіз:
В нашій групі «Дивосвіт»
Весело навчаємось!
Ростемо здоровими.
Ну і, звичайно, граємось!!!
 Діти нашої групи веселі, життєрадісні, активні, добрі, чуйні спостережливі та допитливі.
У своїй роботі ми, вихователі, велику увагу приділяємо розвитку творчих здібностей наших малюків, тому свою роботу ми будуємо так, щоби кожен малюк, кожен вихованець мав можливість вдосконалити свої знання, самореалізуватися.

"Шевченкові дні"

"Весняне свято"

Великою дружньою родиною зібралися святкувати свято весни та жінки, діти, педагоги та батьки групи № 7.

Заняття "Ми мандруємо нашим рідним містом"

"Новорічна казка зі святим Миколаєм"

"Зимова прогулянка"

Знімаємо фільм "Дружнє ставлення до світу"

Свято за мотивами казки В.Сухомлинського "Осінні сни клена"

Козацькі забави.

Діти старших груп показали свою спритність , вправність , уважність та ерудованість. Переможцями стали вихованці групи 7.

Любимо навчатися та розвиватися

Ваш IP: 54.196.208.187