4 ГРУПА 2017-2018 н.р.

Старша група №4 "Чомусики".

Шікова Тетяна Євгенівна

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Процак Галина Миколаївна

вихователь група №4 "Чомусики"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Помічник вихователя:
 Сидорова Світлана Леонідівна.

Група працює з 7.00 до 19.00 .

Життєве кредо: "Всі перемоги починаються з перемоги над собою".

Педагогічне кредо:"Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини".

Проблемна тема  над якою працюємо: “Формування світогляду дошкільників засобами художньої літератури в умовах інтегрованого освітнього простору”.

В групі панує атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії. Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні. Пам'ятаючи про те, що більшість свого часу  діти проводять в дошкільному закладі , ми піклуємося про те, щоб наша група стала для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Наші  маленькі вихованці - добрі, щирі, чесні, справедливі, щедрі, завжди допомагають один одному та старшим.

Свою роботу ми націлюємо на хороші, довірливі стосунки між працівниками групи, батьками та дітьми.

Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочку.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти  отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними. Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди, впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, разом відпочиваємо, влаштовуючи родинні свята прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків.

Весна іде, красу несе... Реалізація циклу "Весняна казка"

Граємося - навчаємося!

Великодні ігри з писанками

Перегляд великодньої казочки "В гості до писанки"

Маленькі художники. Малювання на асфальті - це не тільки веселе заняття під час прогулянки. Це і творчість, і пізнання дитиною навколишнього світу.

Реалізація літературного проекту "Паровозик із Ромашкового"

Лунає дзвінка весняна пісенька

Даруємо батькам веселі віршики

Родина, родина, від батька до сина, від матері доні добро передам... Літературна кав'ярня була присвячена рідним і близьким, які завітали до "чомусиків". Малята із задоволенням розповідали вірші, співали пісеньки, запрошували батьків до таночку. Матусі підготували для діточок чудові сюрпризи: розповідали вірші про родину, принесли вироби, виготовлені своіми руками.

Малята разом із вихователями та батьками створили в групі міні-музей "Писанки"

Продовжуємо реалізовувати проект "Писанки".

Літературний проект "Вірші бувають різними"

Чомусики побували в чарівному лісі, де познайомилися з сильними і слабкими тваринами та комахами. Переконалися, що маленькі комашки можуть бути сильнішими за великих тварин. Пограли у веселу гру "Бджілка і квіти".

Продовжуємо реалізовувати проект "Наш дім".

Зустрічаємо Стрітень із піснями, танцями і веселими іграми.

Малюки залюбки розглядають книжку "Мій дім", поселяють цифри у будиночок у нашій дитячій кімнаті.

Ой, весела в нас зима! Веселішої нема.

У кожного свій дім

Казковий будиночок я намалюю, І гарну сімейку туди поселю я, Щоб весело й дружно у ньому жили, Щасливі та радісні в нім всі були. Маленькі чомусики та іх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазіі. Будиночки вразили оригінальністю задуму, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Малюки із задоволенням розглядали поробки один одного, ділилися враженнями.

Всі разом створили інтелектуальну карту "У зими теплі руки"

Літературна кав'ярня Щедрий вечір, добрий вечір

В гостях у Осені-чарівниці

Кав'ярня "Колобок-Чомучка"

Було реалізовано проект "Дитяча кав'ярня".

Разом весело і цікаво

0204464