4 ГРУПА 2018-2019 н.р.

Середня група №4 "Чомусики".

Шікова Тетяна Євгенівна

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Процак Галина Миколаївна

вихователь група №4 "Чомусики"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Помічник вихователя:
 Сидорова Світлана Леонідівна.

Група працює з 7.00 до 19.00 .

Життєве кредо: "Всі перемоги починаються з перемоги над собою".

Педагогічне кредо:"Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини".

Проблемна тема  над якою працюємо: “Формування світогляду дошкільників засобами художньої літератури в умовах інтегрованого освітнього простору”.

В групі панує атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії. Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні. Пам'ятаючи про те, що більшість свого часу  діти проводять в дошкільному закладі , ми піклуємося про те, щоб наша група стала для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Наші  маленькі вихованці - добрі, щирі, чесні, справедливі, щедрі, завжди допомагають один одному та старшим.

Свою роботу ми націлюємо на хороші, довірливі стосунки між працівниками групи, батьками та дітьми.

Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочку.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти  отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними. Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди, впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, разом відпочиваємо, влаштовуючи родинні свята прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків.

Інтегроване заняття "Звуки, аромати, кольори осені"

Як діти групи 4 "Чомусики" подружилися з Гарбузиком

У Осені всюди порядок: вдома, в садку і навіть у казці!

Старим речам - нове життя. "Чомусики" презентували своі вироби.

Наша група - дружна сім'я.

"Рушник на кілочку - хата у віночку". Продовжуємо знайомитися із звичаями та традиціями нашого народу

Реалізація циклу "Сонечко мандрує Украіною". Знайомство з народними символами

Фізкультуру любимо, всі здорові будемо!

Дискотека на прогулянці

Граємося - навчаємося!