ГРУПА №4 2019-2020

Середня група №4 "Чомусики"

Артюх Ірина Юріївна

вихователь групи №4 "Чомусики"

спеціаліст

Процак Галина Миколаївна

вихователь група №4 "Чомусики"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Помічник вихователя:
 Сидорова Світлана Леонідівна.

Група працює: з 7.00 до 19.00 .

Життєве кредо: "Всі перемоги починаються з перемоги над собою".

Педагогічне кредо:"Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини".

Проблемна тема  над якою працюємо: “Формування світогляду дошкільників засобами художньої літератури в умовах інтегрованого освітнього простору”.

В групі панує атмосфера довіри, взаєморозуміння, любові, поваги і повної гармонії. Щодня зустрічаємо допитливі оченята, задовольняємо питання «що?» і «для чого?», малюємо, майструємо, розділяємо радощі, невдачі, творимо вірші, співаємо веселі пісні. Пам'ятаючи про те, що більшість свого часу  діти проводять в дошкільному закладі , ми піклуємося про те, щоб наша група стала для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Наші  маленькі вихованці - добрі, щирі, чесні, справедливі, щедрі, завжди допомагають один одному та старшим.

Свою роботу ми націлюємо на хороші, довірливі стосунки між працівниками групи, батьками та дітьми.

Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочку.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти  отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними. Як результат у дошкільників розвинена уява та фантазія, вони активні та розкуті, володіють хорошими моральними якостями.

В тісній співпраці між дітьми, працівниками групи, батьками та адміністрацією закладу ми швидко долаємо всі негаразди, впевнено крокуємо до мети, пізнаємо світ, творимо, розвиваємось, разом відпочиваємо, влаштовуючи родинні свята прививаємо дітям любов до рідної землі та народу, повагу до батьків.

"Веселий город"

Спостерігаємо з дітьми за ростом культурних рослин

Інтегроване заняття "Про що розповість упаковка"

Подорож до міста Чарівників

Діти подорожували до міста Чарівників, в якому вони опановували різні професії.  Було дуже цікаво і весело!

Інтегроване заняття "Художня галерея"

Уточнювати розуміння дітей про професію художника; збагачувати уявлення дітей про види образотворчого мистецтва. Також освоювали професію екскурсовода у художній галереї.

Заняття з фізкультури

У групі № 4 "Чомусики" заняття з фізкультури. Діти завжди енергійні та веселі. Вони із задоволенням виконують всі вправи, які їм підготувала інструктор з фізичної культури Олена Станіславівна.

Цикл "На чому ми подорожуємо"

Інтегроване заняття "Шкільні правила"

День самоврядування (учні-вихователі) в групі "Чомусики"

"День фізичної культури та спорту"