Нестандартне фізкультурне обладнання

Участь у фестивалі-огляді нестандартного фізкультурного обладнання

Упродовж березня-квітня у кожному закладі проводиться фестиваль-огляд нестандартного фізкультурного обладнання із виготовленням відповідного паспорта на кожен інвентар, фотографією обладнання, короткий опис: назва, призначення, конструкція, матеріали, відповідність нормам безпеки, санітарно-гігієнічним, варіативність використання, тощо. Наш заклад також долучився до цього цікавого фестивалю і продемонстрував свої роботи.

Презентація кращого нетрадиційного фізкультурного обладнання буде представлена на сайті Управління освіти у фотогалереї «Здорова дитина – щаслива родина».

"Масажний модуль"                                                    "Жувайка"

"Перелізь-пролізь через отвір"

ЖУВАЙКА

Призначення: розвиток ігрової діяльності у дітей, кмітливості, вміння зосередитись, уважності, збереження статичної рівноваги, координаційні здібності, розвиток окоміру, витримки, виховувати мотивацію.

Конструкція: картонна коробка 25 на 35см, тенісні м ячики або ж яйце від кіндера.

Відповідає нормам безпеки,санітарно-гігіенічним нормам.

Для всіх вікових груп.

Дитина тримає коробку двома руками і зосереджує увагу на тому, щоб м яч або ж яйце попало до отвору коробки, координуючи рухи рук.

Ускладнення - більше м ячиків у коробці.

Чия ЖУВАЙКА (коробка) з їсть швидше цукерки (м’ячі)?

Нестандартне фізкультурне обладнання.

ПЕРЕЛІЗЬ, ПРОЛІЗЬ, ЧЕРЕЗ ОТВІР.

Призначення: розвиток ігрової діяльності у дітей,вдосконалення рухових вмінь, формувати інтерес до якісного виконання завдань, вправлятиcя у виконанні основних рухів, стимулювати спортивний азарт, підвищувати емоційний тонус у дітей, формувати бажання виконання завдань якісно.

Конструкція: тканина прямокутної форми, закріпленна за поручні у вертикальному положенні, з отворами .

Відповідає нормам безпеки, санітарно-гігієнічним нормам.

Для всіх вікових груп.

Учасники виконують поставлені завдання.

Пролізти, перелізти, перескочити, заскочити, перекинути м’яч, перелізти через верхній правий отвір, нижній, посереднині і т.д. через отвір.

МАСАЖНИЙ МОДУЛЬ.

Призначення:профілактика плоскостопості,масаж стопи,зняття втоми мязів, посилення кровообігу.

Протипоказання: механічні пошкодження щкірного покриву стопи, нестабільність гомілкостопного сустава.

Конструкція: окремі модулі, квадрати 50 на 40, лінолеум з нашитими і наклеєними деталями . Килимок легко миється та чиститься.

Безпечний у використанні.

Рекомендовано для дітей  з 3 років у присутності дорослих.

Щоденне використання на заняттях фізкультури, ранкової гімнастики та у певні частини дня (за плануванням вихователя).

Наші заняття

Наші спортивні будні