Ігри з парашутом

"Ігри з парашутом на заняттях фізкультури"

(Рух - це весело та барвисто!)

В іграх з парашутом діти вчаться узгоджено діяти, відчувати рух інших гравців. Адже для дітей дуже важливо відчути саме через рухи те, що вони можуть бути частиною команди.

Спортивна розвага "Веселі старти"

Літо! Laughing+Cool Сонце! Дитячий сміх! Wink  Відпочинок! Cool+Wink+Smile+Laughing

Спартакіада-2019

Переможці спартакіади 2019 р.

Вихованці групи "Дивосвіт" та "Бджілка" здобули переможне ІІІ місце у зональній спартакіаді серед закладів дошкільної освіти. Вітаємо!!!

Нестандартне фізкультурне обладнання

Участь у фестивалі-огляді нестандартного фізкультурного обладнання

Упродовж березня-квітня у кожному закладі проводиться фестиваль-огляд нестандартного фізкультурного обладнання із виготовленням відповідного паспорта на кожен інвентар, фотографією обладнання, короткий опис: назва, призначення, конструкція, матеріали, відповідність нормам безпеки, санітарно-гігієнічним, варіативність використання, тощо. Наш заклад також долучився до цього цікавого фестивалю і продемонстрував свої роботи.

Презентація кращого нетрадиційного фізкультурного обладнання буде представлена на сайті Управління освіти у фотогалереї «Здорова дитина – щаслива родина».

"Масажний модуль"                                                    "Жувайка"

"Перелізь-пролізь через отвір"

ЖУВАЙКА

Призначення: розвиток ігрової діяльності у дітей, кмітливості, вміння зосередитись, уважності, збереження статичної рівноваги, координаційні здібності, розвиток окоміру, витримки, виховувати мотивацію.

Конструкція: картонна коробка 25 на 35см, тенісні м ячики або ж яйце від кіндера.

Відповідає нормам безпеки,санітарно-гігіенічним нормам.

Для всіх вікових груп.

Дитина тримає коробку двома руками і зосереджує увагу на тому, щоб м яч або ж яйце попало до отвору коробки, координуючи рухи рук.

Ускладнення - більше м ячиків у коробці.

Чия ЖУВАЙКА (коробка) з їсть швидше цукерки (м’ячі)?

Нестандартне фізкультурне обладнання.

ПЕРЕЛІЗЬ, ПРОЛІЗЬ, ЧЕРЕЗ ОТВІР.

Призначення: розвиток ігрової діяльності у дітей,вдосконалення рухових вмінь, формувати інтерес до якісного виконання завдань, вправлятиcя у виконанні основних рухів, стимулювати спортивний азарт, підвищувати емоційний тонус у дітей, формувати бажання виконання завдань якісно.

Конструкція: тканина прямокутної форми, закріпленна за поручні у вертикальному положенні, з отворами .

Відповідає нормам безпеки, санітарно-гігієнічним нормам.

Для всіх вікових груп.

Учасники виконують поставлені завдання.

Пролізти, перелізти, перескочити, заскочити, перекинути м’яч, перелізти через верхній правий отвір, нижній, посереднині і т.д. через отвір.

МАСАЖНИЙ МОДУЛЬ.

Призначення:профілактика плоскостопості,масаж стопи,зняття втоми мязів, посилення кровообігу.

Протипоказання: механічні пошкодження щкірного покриву стопи, нестабільність гомілкостопного сустава.

Конструкція: окремі модулі, квадрати 50 на 40, лінолеум з нашитими і наклеєними деталями . Килимок легко миється та чиститься.

Безпечний у використанні.

Рекомендовано для дітей  з 3 років у присутності дорослих.

Щоденне використання на заняттях фізкультури, ранкової гімнастики та у певні частини дня (за плануванням вихователя).

Ваш IP: 18.204.48.199
Дата: 2019-11-23 04:31:29