Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/

Вітаємо Вас на сайті
Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1
Рівненської міської ради

«Є щось ангельське в кожній дитині;

промені вищої краси відходять від неї,

і це робить дитинство ідеалом людини»

(М.Зеньківський)

Заклад функціонує з квітня 1996 року як дитячі ясла-садок, з серпня 2000 року реорганізовано в дитячий садок-загальноосвітню школу І ступеня №1, з грудня 2002 року – назву змінено на Рівненський навчально-виховний комплекс №1 Рівненської міської ради. З жовтня 2020 року заклад реорганізовано на Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Рівненської міської ради.
Контакти: 63-48-24
Адреса: вул. Княгині Ольги, 25. Україна, м. Рівне.

Проблемне питання роботи закладу – „Формування у дітей  основ культури споживання та екологічної свідомості через впровадження ідей освіти для сталого розвитку”.

Особливості нашого навчально-виховного закладу:

·  Атмосфера родинного затишку, забезпечення психологічного комфорту, підвищена увага до здоровя дітей.

· Організація життя дошкільників протягом 12 годин на основі варіативних режимів дня та раціонального поєднання різних видів діяльності.

· Тісна співпраця з сімєю, родиною.

· Гарні традиції та чудові свята.

Харчування

15.06.2021р.

Сніданок

Суп молочний ячневий

Батон з маслом

Чай

10.00 - апельсини

Обід

Суп помідоровий

Печеня по домашньому

Компот

Хліб

Вечеря

Ліниві вареники

Кавовий напій

Батон

Інформація щодо організації  гурткової роботи

У 2020-2021 році у закладі організовано роботу гуртка англійської мови для дітей дошкільного віку.

Гурток

Вік

Вартість

Дошкільні групи

Безкоштовно

До послуг дітей:

· Музейний куточок історії закладу та етнографічний куточок

· Кабінет англійської мови

· Бібліотека

· Музична та спортивна зали

· Логопедичний кабінет

· Психологічний кабінет

Ми працюємо:

7.00 – 19.00 – дошкільні групи

У 2020-2021 навчальному році виховується 220 дітей; у ЗДО функціонують 9 груп; 4 групи працююють за 12-годинним режимом, 5 груп працюють за 10,5-годинним режимом роботи.

Заклад дошкільної освіти №1 (ясла-садок) здійснює освітню діяльність відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" (зі змінами), Базового компоненту дошкільної освіти, Статуту Закладу дошкільної освіти №1.

Кількісний склад колективу  52 працівника. Із них педагогів  27 чоловік (1  директор ЗДО; 1  вихователь-методист; 18  вихователів, 1  практичний психолог; 1  інструктор з фізкультури; 2 – асистента вихователя;  музичних керівники; 1  керівник гуртка), обслуговуючий персонал  25 чоловік.

Кваліфікаційний рівень педагогів за результатами атестації:

• Спеціальніст вищої категорії  9 чоловік;
  • І категорія – 5 чоловік;
  • ІІ категорія – 5 чоловік;
  • Спеціаліст  7 чоловік.

До уваги батьків!

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на території України починає діяти адаптивний карантин

Протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

ромбики

Пам'ятка для батьків щодо відвідування дітьми закладу в умовах карантину

1. Перед тим, як привести дитину у заклад після карантину, необхідна наявність медичної довідки, за формою 095/о про відсутність медичних протипоказів для відвідування ЗДО№1, з обов'язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції на протязі останніх двох тижнів, яка видається лікарями-педіатрами та сімейними лікарями ЦПМСД міста Рівного. На довідці чітко видно прізвище, ініціали лікаря, чітка печатка лікаря.

2. На вході у заклад Вас зустрічатиме сестра медична старша, яка виміряє температуру Вам та Вашій дитині безконтактним термометром.

3. Батьки обов'язково повинні вриходити у ЗДО у захисній масці або респіраторі.

4. перед входом у дитячий садок уникате скупчення, дотримуйтесь дистанції 1,5-2 м (відповідні позначки на асфальті перед входом).

5. Вхід до будівлі ЗДО батькам заборонений.

6. Ранковий прийом та передача дітей в кінці дня буде проводитись на вулиці. Вихователь зустріне Вашу дитину на ігровому майданчику. Якщо на вулиці дощова погода, то передача дітей в кінці дня буде проводитись на вході до приміщення.

7. Якщо під час перебування дитини в закладі у неї погіршується самопочуття і температура тіла буде вища 37,2 С, батьки повиннінайближчим часом забрати дитину із ЗДО.

8. Додаткову інформацію або консультацію Ви можете отримати онлайн на сайті закладу http://nvk1.rosvita.rv.ua/, у групах соціальної мережі "Viber" та за телефонами ЗДО№1: 23-00-54, 23-63-30 або телефонами своїх вихователів.

9. Дотримуйтесь правил особистої гігієни та привчайте дітей дотримуватися всіх необхідних вимог.

10. Діти з ознаками респіраторних захворювань та які мають температуру понад 37,2 С, будуть недопущені до відвідування закладу.

11. Бережіть себе і своїх дітей.

картинки анимашки для дневника

"5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам:
 Рекомендації МОН та МОЗ"

Куди звертатися, якщо є симптоми, схожі на коронавірус?

картинки анимашки для дневника

Ваш IP: 35.170.64.36